Damskie
- podkreślające sylwetkę

Męskie - klasyczny krój

- 100% wysokogatunkowej bawełny 185g - materiał warstwowy o trwałych kolorach - podwojne szycie wokół szyji, na rękawach i wykończeniach - wzmocnienie tasmą wokół karku i na szwach rekawa

Koszulki barwione reaktywnie - nie farbują w praniu.

Nadruk wtapiany jest w koszulke i stanowi z nią integralną całość.

NIE MA EFEKTU CERATY

Wysoka jakosc tuszy i pigmentów uzywana przy prodkucji nadruku powoduje, że nadruk zachowuje zawsze taką samą intensywność kolorów. nadruk nie ulega ścieraniu, odbarwienu, a w miejscu nadruku koszulka jest miękka i elastyczna. Nadruk rozciaga się wraz z koszulką nie pęka.

ART-SHIRT szczególnie ceni sobie jakość. Firmie zalezy aby klient wrócił i ponownie dokonał zakupów, dlatego bazuje na koszulkach i tuszach najwyższej jakości który w połączeniu daje 100% satysfakcji.


Nadruki wykonane są w najwyższej jakości tuszach które wtapiają się w bawełnę stanowiąc z koszulką integralną całość, przy czym nie ma efektu ceraty. Kolorowa aplikacja wtopiona w bawełnę rozciąga się tak samo jak koszulka, nie ulega pękaniu, spraniu, zachowując wyrazistą kolorystykę. Cały proces produkcji przebiega na najwyższej jakości amerykańskich urządzeniach służących do drukowania aplikacji i wtapiania jej w bawełnianą koszulkę.

Wielkość nadruków: 30,48cm x 30,02cm .

Nadruki wykonujemy na koszulkach białych, szarych i czarnych marki Stedman lub Phantom.

-gramatura: 190g/m2 - super JAKOŚĆ - 95% bawełna i 5% elestan - nie ulegają deformacji !!!
- podwójne przeszycia na dole i na rękawach
- ściągacz z elastanem, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
- wzmocnienia przy szyi
- koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru. Każdy nadruk posiada opis na jaką koszulkę może być wtopiony.

Zapewniam – nie są to koszulki tylko na jeden sezon.